Smash Hit

iOS için Cam Kırarak Top İlerletme Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 60.6 MB
  • Version 1.3.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Mediocre AB
Smash Hit oyununu iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek çok severek oynayacağınız inanılmaz eğlenceli mükemmel bir oyuna sahip olabilir ve canınız her sıkıldığında oyunu oynayarak can sıkıntısından kurtulabilirsiniz

Smash Hit oyununu iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek çok severek oynayacağınız inanılmaz eğlenceli mükemmel bir oyuna sahip olabilir ve canınız her sıkıldığında oyunu oynayarak can sıkıntısından kurtulabilirsiniz.

Boş zamanlarınızı en eğlenceli şekilde değerlendirmek isteyen oyun severlerin bu isteklerini karşılamak amacını güderek geliştirilmiş olan Smash Hit oyunu, son derece kolay kontrol edilebilen bir mekanizmaya sahip olan menüsü ile dikkat çekip beğeni toplamaktadır.

Smash Hit oyununda çarpıcı efektler kullanılarak tasarlanmış olan dünyada elinizdeki metal toplar ile önünüze çıkan camları kırmak ve daha fazla top elde etmeye çalışacaksınız. Oyun geliştirildiği günden bu yana dünyanın her yerinden çok sayıda oyun sever tarafından çok sevilerek oynanmaktadır. Siz eğlenmek için hala neden bekliyorsunuz? Haydi hemen indir butonuna basın ve eğlencenin tadını çıkarmaya başlayın.

Daha Fazla Göster
Smash Hit indir
DİĞER SÜRÜMLER